2021 Online KPSS Paketlerimiz

GK-GY + Eğitim Bilimleri + ÖABT

Yayınsız: 2490₺

Yayınlı: 2890₺

Detaylı İncele

GK-GY + Eğitim Bilimleri

Yayınsız: 1360₺

Yayınlı: 1990₺

Detaylı İncele

KPSS Genel Kültür - Genel Yetenek

Yayınsız: 990₺

Yayınlı: 1240₺

Detaylı İncele

Eğitim Bilimleri

Yayınsız: 880 ₺

Yayınlı: 1130₺

Detaylı İncele

2020 KPSS Başarı Tablomuz

Örnek Ders Videolarımız

Yılların Deneyimi Yediiklim Öğretmenlerinden Video Ders Örnekleri

İnkilap Tarihi

Coğrafya

Anayasa ve Vatandaşlık

Genel Tarih

Matematik- Ders 1 - 13.11.2019 19:40

Türkçe- Ders 1 - 13.11.2019 18:00

Cihan Uzbas Ornek Video

Ismail Timur Ornek Video

Mustafa Altunboga Ornek Video

Suat Sehir Ornek Video

Zafer Yilmaz Ornek Video

Grup,Kamp Ders ve Ek Ders Bilgileri

Ahmet YALÇIN

Tarih

Tarih dersi koordinatörümüz olan hocamız 2004...

Devamını oku

Cevher SÖNMEZ

Psikoloji

1986 Diyarbakır doğumludur. Lisans eğitimini Azerb...

Devamını oku

Cihan ÜZBAŞ

Öğretim İlke ve Yöntemleri

Eğitim Bilimleri alanında eğitim veren hocamı...

Devamını oku

Ferit KONUK

Anayasa ve Güncel Bilgiler

Anayasa ve Güncel Bilgiler Alanında eğitim veren...

Devamını oku

Yorumlar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Online ders paketlerimizin ayrıntılı içeriği grubumuzla duyurulmakla birlikte genel olarak kitaplar, online veya offline konu anlatımları ve soru çözümlerinden oluşmaktadır. ... » Devamı »
yediiklimonline.com'da asistanlarımız ve yazılım teknik destek ekibimizle yanınızdayız. Ders girişinde ya da esnasında yaşadığınız sıkıntılar var ise ekibimizle iletişime geçmeniz yete...... » Devamı »
Adobe Connect Nedir? Adobe Connect, yapılan uzaktan  eğitimlere bulunduğunuz her yerden erişebileceğiniz bir sanal sınıf uygulamasıdır. Online dersleri sağlıklı izleyebilmeniz için Adob...... » Devamı »
Bazı paketlerle (Video, Kitap, Kontör vb) ders hakkı tanınır. Siz bu hakkınızı altta gördüğünüz ders listesi alanlarından Rezervasyon Yap’a tıklayarak kullanabilirsiniz....... » Devamı »
Merhaba,  https://www.yediiklimonline.com  anasayfaya tıkladıktan sonra o günkü dersiniz en üste gelecektir. Derse tıklayarak giriş yapabilirsiniz. ... » Devamı »
Online Dersler Belirlenen tarih ve saatte canlı ders ortamında bulunmanız gereken derslerdir. Ortamda ilgili hocalarımız sizleri çalıştırırlar. Kayıtlarını ders yapıldıktan sonra offline ola...... » Devamı »
Zamanı daha önceden planlanan online derse yediiklimonline.com Anasayfa’da bulunan Bugünkü Ders(ler) veya Grup, Kamp Ders ve Ek Ders Bilgileri kısmından Derse gitmek için t...... » Devamı »
Yapılan derslerin ardından işlenen konulara ilişkin pekiştirmeyi amaçlayan yeterli miktarda ödev öğretmenlerimizin inisiyatifinde verilir ve siz öğrencilerimizin ulaşabileceği şe...... » Devamı »
Online dersler Adobe Connect yazılımı sayesinde ister bilgisayarınız, ister tabletiniz, isterseniz de telefonuzdan erişebileceğiniz bir biçimde sağlanmaktadır. Bu esnada öğretmeninizi g&ou...... » Devamı »
Öğretmenlerimizin ve sizin ihtiyaç duyduğunuz durumlarda ek dersler paket içeriği ile sizlere sunulmaktadır. Böylece size sunduğumuz paketlerde sınav stresi yaşamadan hazırlığı...... » Devamı »
Ders linklerine ulaşmanın birçok yolu vardır. yediiklimonline.com Anasayfa sizi bu konuda yönlendiren araçlardan biridir. İkinci olarak, çalışma odasındaki ders takvimin...... » Devamı »
Kaldırma: Bilgisayarınızın Ayarlar > Program Ekle veya Kaldır bölümünden ADD-IN’i kaldırabilirsiniz. Kurma: Arama motoruna “adobe add in kur” yazarak ilgili alana tıkladığınızda ise karşını...... » Devamı »
Yediiklimonline.com Anasayfa’ya girip sayfayı biraz aşağı çektiğinizde karşınıza Bugünkü Ders(ler) bölümü çıkacaktır. İlgili derse tıkladığınızda sistem...... » Devamı »
Video derslerde internet bağlantı hızı problemi yaşamazsınız. Teknik altyapımız sizin sorun yaşamayacağınız biçimde desteklenmektedir. ... » Devamı »

--> -->